Wtorek, 26 września 2023r. | Imieniny: Wawrzynca, Kosmy, Damiana
Pokaż menu

„Książka naszym przyjacielem”

19 maja, 2020

Ograniczenia spowodowane epidemią koronawirusa sprawiły, że musimy więcej czasu spędzać w domu. Są jednak pozytywne strony takiej sytuacji. Mamy więcej czasu na czytanie! Możemy nadrobić lekturowe zaległości.
Zachęcając uczniów do czytelnictwa i dzielenia się swoimi zainteresowaniami, w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie został zorganizowany konkurs świetlicowy, poświęcony tej tematyce. Zadaniem uczniów było przysłanie fotografii zgodnej z mottem, które brzmiało: „Książka naszym przyjacielem”.

Z niezwykłą radością przyjęliśmy fakt, że nasza propozycja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Do konkursu wpłynęło 29 prac, które oceniło Grono Pedagogiczne naszej szkoły. 

15 maja ostatecznie wyłoniliśmy zwycięzców, na których czekają nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy.

Decyzja jury jest następująca:

I miejsce – Nina Piwowarczyk
I miejsce – Julia Bugajska
II miejsce – Aleksandra Kapa
II miejsce – Wiktor i Aleksandra Wolnik

Gratulujemy!
Cieszymy się, że, w czasie kształcenia na odległość, uczniowie także  podejmują zadania zaproponowane przez naszą placówkę.

 
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).