Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla

Koncert mikołajkowy w Centrum Kultury

01 grudnia, 2023
Koncert mikołajkowy w Centrum Kultury

Centrum Kultury w Żabnie zaprasza wszystkie dzieci na koncert. 6 grudnia na scenie w Żabnie odbędzie się koncert w wykonaniu Sióstr Wajs i zespołu tanecznego Stonoga. Siostry Agnieszka i Patrycja zaśpiewają autorskie piosenki skomponowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Będzie to godzina dobrej zabawy, tańca z zakręconą stonogą oraz wesołych piosenek, które dzieci będą nucić długo po zakończonym koncercie. To muzyczne widowisko pełne figli, uśmiechu i radości zachwyci wszystkich. A na grzeczne dzieci czeka niespodzianka – spotkanie ze św. Mikołajem.

Oprócz tego w tym wyjątkowym dniu na uczestników konkursu plastycznego „Jestem sobą żyję zdrowo” czekać będą dyplomy i nagrody. Ogłoszeniu wyników towarzyszyło będzie także otwarcie wystawy prac konkursowych.

Serdecznie wszystkich zapraszamy – wstęp wolny.

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.