Wtorek, 24 maja 2022r. | Imieniny: Joanny, Zuzanny

Kolędy na Trzech Tenorów – zapraszamy

18 stycznia, 2022
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Już w najbliższą niedzielę 23 stycznia zapraszamy do Otfinowa na wyjątkowy koncert kolęd trzech tenorów. Wystąpią: Alexander Martinez, Łukasz Gaj i Jakub Oczkowski.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Darmowe wejściówki są dostępne w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie oraz w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Żabnie (Filia w Otfinowie).

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.