Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Już w najbliższy weekend Żabno stanie się stolicą tańca!

13 maja, 2022

Zapraszamy do udziału i kibicowania w VII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Towarzyskiego Latino CUp pod patronatem burmistrza Żabna Marty Herduś.

Od jutra od godziny 9.00 rozpoczną się zmagania w Ogólnopolskim Turnieju Tańca oraz w Pucharze Klas F, E, D dla par dorosłych i młodzieży.
Zapraszamy do kibicowania!
Miejsce: Hala Sportowa w Żabnie, ul. Przybyszowskiego.

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.