Wtorek, 5 grudnia 2023r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

Jeszcze raz o laptopach, tym razem w Tarnowskiej.tv

29 kwietnia, 2020


Trzydzieści laptopów zostało zakupionych przez gminę Żabno, by wspomóc realizację zdalnego nauczania prowadzoną przez szkoły publiczne trafiło do uczniów i nauczycieli. Sprzęt został już rozdysponowany pomiędzy siedem placówek szkolnych, a docelowo trafić ma do uczniów, którzy nie posiadają komputera umożliwiającego im zdalną realizację programu szkolnego i uczestnictwo w zajęciach online.

O przekazaniu laptopów pisaliśmy już wcześniej, tym razem zapraszamy na relację Tarnowskiej.tv:  https://www.tarnowska.tv/wiadomosci/5613,zabno-laptopy-trafily-do-najbardziej-potrzebujacych-uczniow

 
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).