Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim Żabnie

01 grudnia, 2020
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Żabnie ul. Jagieły 1, 33-240 Żabno do zatrudnienia na wolne stanowisko urzędnicze podinspektora ds. drogownictwa, melioracji i urządzeń wodnych w Referacie Rozwoju Gminy i Ochrony Środowiska została wybrana Pani Justyna Szyszka zam.
w Żabnie.

Pani Justyna Szyszka spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko podinspektora ds. drogownictwa, melioracji i urządzeń wodnych w Referacie Rozwoju Gminy i Ochrony Środowiska.

Pani Justyna Szyszka posiada odpowiednie predyspozycje, wiedzę i umiejętności gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych jej zadań na danym stanowisku.

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.