Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Pokaż menu

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim Żabnie

01 grudnia, 2020
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Żabnie ul. Jagieły 1, 33-240 Żabno do zatrudnienia na wolne stanowisko urzędnicze podinspektora ds. drogownictwa, melioracji i urządzeń wodnych w Referacie Rozwoju Gminy i Ochrony Środowiska została wybrana Pani Justyna Szyszka zam.
w Żabnie.

Pani Justyna Szyszka spełnia wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko podinspektora ds. drogownictwa, melioracji i urządzeń wodnych w Referacie Rozwoju Gminy i Ochrony Środowiska.

Pani Justyna Szyszka posiada odpowiednie predyspozycje, wiedzę i umiejętności gwarantujące prawidłowe wykonywanie powierzonych jej zadań na danym stanowisku.
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).