Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Informacja o sposobie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień na 10 maja 2020 r.

09 kwietnia, 2020
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0


W celu umożliwienia Komitetom wyborczym i wyborcom - w związku z okolicznością wynikającą ze stanem pandemii na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej  i dniem wolnym od pracy w dniu 10 kwietnia 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Żabnie - dokonania zgłoszeń kandydatów na członków OKW można dokonać poprzez:

- zgłoszenie kandydatów za pośrednictwem poczty elektronicznej w formie skanu /nie wymagany jest podpis elektroniczny/ na adres: wybory2020@zabno.pl.,  w tym przypadku oryginały zgłoszeń należy przesłać do Urzędu pocztą tradycyjną.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku zgłoszenia się z materiałami do Urzędu Miejskiego w dniu 10.o4 2020r należy skontaktować się telefonicznie na Nr 506 085 512.

Przypominamy, że zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych można dokonać najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2020 r. do godziny 14 tej.

 

Żabno, dnia 8.04 2020r                                                                                       

                                                                                              Z-ca Burmistrza

                                                                                              Zbigniew Lustofin

 
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).