Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Informacja o możliwości zatrudnienia w charakterze opiekunki domowej.

15 maja, 2020
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Ośrodek Pomocy Społecznej w Żabnie informuje, iż poszukuje osób chętnych do świadczenia usług opiekuńczych w charakterze  Opiekunki domowej.

Osoby zainteresowane pracą na umowę zlecenie do wykonywania usług opiekuńczych dla osób wymagających pomocy (wykonywanych w miejscu zamieszkania tych osób) proszone są o kontakt z  Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Żabnie. Usługi wykonywane są w miejscu zamieszkania podopiecznego, ustalane indywidualnie.

Usługi obejmować będą  wykonywanie  podstawowych niezbędnych czynności zdiagnozowanych indywidualnie do stanu zdrowia oraz zakresu samodzielności podopiecznego min.:

- pomoc w przygotowaniu posiłku,

- podawanie posiłku,

- zabezpieczenie w zakupy,

- pomoc w sprzątaniu,

- palenie w piecu, przynoszenie opału.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Żabnie  pod nr telefonu 14 645 64 33, 14 645 65 60.   

 
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).