Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Informacja o kontrolach w zakresie gospodarki nieczystościami płynnymi

20 lipca, 2023
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Urząd Miejski w Żabnie informuję, że kontroli w zakresie istniejących zbiorników bezodpływowych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków w III kwartale 2023 r. podlegają właściciele nieruchomości położonych w  miejscowości:

  • Chorążec,
  • Sieradza,
  • Odporyszów

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do mieszkańców tych miejscowości o dostarczenie do Urzędu Miejskiego w Żabnie  ( pokój nr 7) do dnia 31 sierpnia 2023 r. umów zawartych  z przedsiębiorcami na wywóz nieczystości ciekłych oraz dowodów uiszczenia opłat za tę usługę (rachunki, faktury za rok 2022 i 2023).

Kontrola dotyczy roku 2022 oraz 2023.

Niedostarczenie dokumentacji skutkować będzie przeprowadzeniem kontroli w miejscu zamieszkania przez upoważnionych pracowników.

 

 
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).