Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Informacja o godzinach pracy Urzędu Miejskiego w dniu 24.09.2021 r.

22 września, 2021
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Dnia 24.09.2021 r. w związku ze szkoleniem pracowników Urzędu Miejskiego w Żabnie, w godzinach pracy Urzedu, czynny będzie tylko Dziennik Podawczy. Urząd Stanu Cywilnego czynny będzie do godziny 10:30.

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.