Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

Informacja II tura naboru na stanowisko urzędnicze podinspektora ds. kadr, szkoleń, kultury i ochrony przeciwpożarowej w Referacie Spraw Administracyjnych i Obywatelskich

02 grudnia, 2020
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Informacja II tura naboru na stanowisko urzędnicze podinspektora ds. kadr, szkoleń, kultury i ochrony przeciwpożarowej w Referacie Spraw Administracyjnych i Obywatelskich

Na podstawie § 12 Rozdziału IX Regulaminu naboru na wolne stanowiska urzędnicze w Urzędzie Miejskim w Żabnie informuję, że do II tury  naboru (rozmowy kwalifikacyjnej) na stanowisko urzędnicze podinspektora w Referacie Rozwoju Gminy i Ochrony Środowiska zakwalifikowały się osoby:

1. Angelina Bil zam. Dąbrowa Tarnowska,
  2. Teresa Piotrowska zam. Borzęcin,
  3. Barbara Antosz-Cholewa zam. Dąbrowa Tarnowska,
  4. Luiza Kania zam. Ilkowice,
  5. Kinga Żurek zam. Oleśnica

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się 9 grudnia 2020.

Przewodniczący Komisji

Zbigniew Lustofin

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.