Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Indywidualne konsultacje nt. programu „Czyste Powietrze”

27 marca, 2023
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Informujemy, że w dniu 5 kwietnia 2023 r., w Urzędzie Miejskim w Żabnie, w ramach mobilnego punktu konsultacyjnego, planowane jest udzielanie nieodpłatnych porad dla mieszkańców Gminy Żabno. Doradca Energetyczny z WFOŚiGW w Krakowie – Wojciech Badura, będzie udzielał indywidualnych konsultacji nt. programu „Czyste Powietrze”.

Osoby zainteresowane konsultacjami, prosimy o kontakt pod numer telefonu: 14 645 60 12 wew. 45 do dnia 3 kwietnia 2023 r. , celem umówienia konkretnej godziny spotkania.
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).