Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

II Zlot Morsów Powiatu Tarnowskiego – relacja

21 marca, 2023


Blisko 200 amatorów zimowych kąpieli zanurzyło się w zalewie w Podlesiu Dębowym w naszej gminie na II Zlocie Morsów Powiatu Tarnowskiego. Ciepła aura spowodowała, że zarówno morsowanie jak i kibicowanie sprawiły wszystkim bardzo dużą przyjemność.
Naszą gminę odwiedzili uczestnicy z Kazimierzy Wielkiej, Dębicy, Tarnowa, Krosna, Skołyszyna koło Jasła, a także wielu ościennych miejscowości.
Wśród uczestników wybrano Miss i Mistera Zlotu. Nagrodę dla najciekawiej ubranej pani odebrała reprezentantka Klubu Morsa Endorfina z Kazimierzy Wielkiej, wśród panów nagrodę otrzymał reprezentant Klubu Morsa Morsjanie z Dębicy.
Wyróżniono także najmłodszego, bo 4 letniego uczestnika Zlotu, a także 71 letniego "morsa seniora".
Dla naszej gminy to kolejna ciekawa impreza sportowa, która przyciąga uwagę osób spoza regionu, dając nam możliwość ugoszczenia i pokazania, jak wiele, jako społeczność mamy do zaoferowania.
Dziękujemy Stowarzyszeniu Gang Zakręconych Mastersów, za wspaniałą organizację imprezy.
Nasz samorząd również dołożył swoją cegiełkę do wydarzenia wspierając to przedsięwzięcie kwotą blisko 10 tys. złotych w ramach projektu "II Zlot Morsów Powiatu Tarnowskiego - promocja zdrowego stylu życia z dala od uzależnień".
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).