Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

II Wojewódzki Konkurs „Bezpieczni, Rozważni, Dalekowzroczni”

29 listopada, 2022
II Wojewódzki Konkurs „Bezpieczni, Rozważni, Dalekowzroczni”


Uczniowie Szkoły Podstawowej w Żabnie, 21 listopada,  w Zabawie, wzięli udział w gali wręczenia nagród w wojewódzkim konkursie promującym bezpieczeństwo w ruchu drogowym „Bezpieczni, Rozważni, Dalekowzroczni”.

Tegoroczna edycja obywała się pod hasłem „Nie bądź obojętny na przepisów ruchu drogowego łamanie, ważne jest reagowanie!”.

W kategorii klas IV-VI na plakat promujący bezpieczeństwo w ruchu drogowym I miejsce zajęła Aleksandra Wątroba natomiast wyróżnienia otrzymały Marcelina Pacocha i Julia Bieś. Opiekunem była pani Renata Kawula.

Na zakończenie uczestniczyliśmy w pokazie ratownictwa drogowego przygotowanego przez Państwową Straż Pożarną w Tarnowie i Ochotniczą Straż Pożarną w Zabawie.

Konkurs objęty patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz uwzględniony w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół średnich.

Gratulujemy!
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).