Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora
Pokaż menu

Gminny Konkurs Recytatorski „Wierszyki łamiące języki”

16 kwietnia, 2021
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wierszyki łamiące języki”.

Gminny Konkurs Recytatorski Wierszyki łamiące języki

Konkurs przeznaczony jest dla przedszkolaków – „sześciolatków” i dzieci z oddziałów „zerowych” oraz uczniów szkół podstawowych (kl. I-III) gminy Żabno. Uczestnicy przygotowują do prezentacji jeden utwór z podanej w regulaminie literatury, który po nagraniu przesyłają na adres mailowy Organizatora w terminie do 20 maja 2021 r. do godz. 15.00.

Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 28 maja 2021 r.

Szczegóły konkursu zawiera Regulamin.

 

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA




Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).