Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Gminne Centrum Kultury oraz Fundacja CORDARE serdecznie zapraszają dzieci i młodzież szkół podstawowych i ponadpostawowych z powiatów tarnowskiego i dąbrowskiego do udziału w projekcie „Święte słowa”.

30 kwietnia, 2020


Gminne Centrum Kultury oraz Fundacja CORDARE serdecznie zapraszają dzieci i młodzież szkół podstawowych i ponadpostawowych z powiatów tarnowskiego i dąbrowskiego do udziału w projekcie „Święte słowa”. Do zdobycia jest stypendium w wysokości 1000 zł.

Warunkiem udziału w projekcie jest wykonanie pracy plastycznej, stanowiącej ilustrację do słów św. Jana Pawła II.

Prace konkursowe należy składać za pośrednictwem szkół (10 prac z każdej szkoły) w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie ul. Jagiełły 16 w terminie do 30 czerwca br.

Konkurs „Święte słowa” jest organizowany z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II. Patronat nad tym artystycznym przedsięwzięciem objęli: Burmistrz Żabna Marta Herduś oraz Starosta Tarnowski Roman Łucarz i Starosta Powiatu Dąbrowskiego Lesław Wieczorek.

Zasady udziału w konkursie zawiera Regulamin. Zapraszamy do udziału.

Karta Zgłoszeniowa
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).