Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

EPIDEMIA NIE ZABIŁA TWÓRCZEJ AKTYWNOŚCI UCZNIÓW

29 maja, 2020


Pomimo ograniczeń dotyczących nauki w szkołach, lekcje zdalne z plastyki nie ustają. Uczniowie rysują, malują, kleją, konstruują – po prostu tworzą.

W związku z pandemią bezpośredni kontakt ucznia z nauczycielem jest ograniczony – to minus, ale czas na wykonanie pracy wydłużył się – to plus obecnej sytuacji. Można nad swoją pracą plastyczną spędzić dużo więcej czasu niż na 45 minutowej lekcji, przemyśleć temat, dopracować szczegóły. Efekty są jak widać wspaniałe i dlatego chcielibyśmy naszą „PLASTYCZNĄ GALERIĘ” udostępnić szerszemu gronu odbiorców za pomocą strony internetowej gminy Żabno, ponieważ  sztuka nie może przebywać w odosobnieniu…

Prace powstały w okresie od 25 marca 2020 r. a wykonali je uczniowie szkół podstawowych z Łęgu Tarnowskiego, Niedomic i Bobrownik Wielkich pod „zdalną” opieką nauczyciela plastyki p. Beaty Rzenno.

 Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).