Piątek, 6 sierpnia 2021r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

Ekopartnerzy na rzecz słonecznej energii Małopolski

21 czerwca, 2021
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Burmistrz Żabna informuje, że w ramach realizacji projektu „Ekopartnerzy na rzecz słonecznej energii Małopolski” i powstałych po przetargi oszczędności  są wolne miejsca dla mieszkańców zainteresowanych dofinansowaniem do montażu instalacji fotowoltaicznych:

Zainteresowani mieszkańcy proszeni są o wypełnienie poniższej ankiety.

Ankieta.

Dofinansowanie na poziomie ok. 50% jest udzielane wyłącznie na cele mieszkaniowe.

Do projektu można zgłaszać wyłącznie nieruchomości, które mają uregulowany stan prawny.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 14 6456012 wew. 32, pokój nr 23.

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.