Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Dzień Strażaka

04 maja, 2020Drogie Druhny i Druhowie z jednostek gminnych. Dziękuję Wam za Waszą pracę, poczucie obowiązku, poświęcenie i czas. To, że jako społeczeństwo możemy na Was liczyć w chwilach spokojnych i w czasie zagrożeń, świadczy o Waszej wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Strażakom i służbom niosącym pomoc bliźniemu. Niech święty Florian czuwa nad Waszym bezpieczeństwem, bo dzięki Wam my również możemy je odczuwać.
Dziękuję Wam również za mobilizację podczas obecnej walki z zagrożeniem epidemiologicznym, gdzie pokazujecie godną postawę obywatelską, wartą naśladowania.
A w Dniu Święta Strażaka przyjmijcie proszę najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i zawsze bezpiecznych powrotów do domu.

Burmistrz Żabna
Marta Herduś

 
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).