Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny

Burmistrz Żabna w gronie odznaczonych Krzyżem “Za Zasługi dla Związku Żołnierzy Wojska Polskiego”

10 listopada, 2023

Burmistrz Żabna Marta Herduś znalazła się w gronie odznaczonych dziś Krzyżem "Za Zasługi dla Związku Żołnierzy Wojska Polskiego" na ceremonii z okazji Święta Niepodległości zorganizowanej przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie. Podczas uroczystości podziękowano przedsiębiorcom i samorządowcom, którzy swoimi działaniami przyczynili się do promocji polskich sił zbrojnych.
Podczas uroczystości wręczono również akty mianowania na wyższe stopnie wojskowe dla żołnierzy.

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.