Poniedziałek, 28 września 2020r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

Burmistrz Żabna informuje, iż w dniu 10 września 2020 r. do Urzędu Miejskiego w Żabnie wpłynęła oferta Ochotniczej Straży Pożarnej w Bobrownikach Wielkich, na realizację zadania publicznego „Straż jest zawsze z nami”.

10 września, 2020

Burmistrz Żabna, działając na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2020 r. poz.1057) informuje, iż w dniu 10 września 2020 r. do Urzędu Miejskiego w Żabnie wpłynęła oferta Ochotniczej Straży Pożarnej w Bobrownikach Wielkich, Bobrowniki Wielkie, ul. Bobrowska 15 na realizację zadania publicznego „Straż jest zawsze z nami”.

Zawnioskowana przez oferenta wysokość dofinansowania to kwota 1 200 zł, a zadanie publiczne realizowane będzie w okresie od dnia 28 września 2020 r. do dnia 10 października
2020 r.

Treść oferty zamieszczona zostanie na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Żabnie oraz stronie http://bip.malopolska.pl/umwzabno/Article/id,272474.html i www.zabno.pl na okres od dnia 11 września 2020 r. do dnia 18 września 2020 r. Jednocześnie informuje się, że w powyższym terminie można zgłaszać pisemnie uwagi dotyczące oferty na adres Urząd Miejski w Żabnie ul. Władysława Jagiełły 1 33-240 Żabno.

ZAŁĄCZNIK

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.