Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Budowa chodników przy drodze wojewódzkiej w Ilkowicach

28 marca, 2023


W Ilkowicach zakończyła się budowa chodników przy drodze wojewódzkiej. Nowe chodniki znacząco podniosły poziom bezpieczeństwa w rejonie Szkoły, w której zlokalizowana została ta inwestycja. W minionym roku dobudowano również chodniki przy odcinkach drogi wojewódzkiej w Łęgu Tarnowskim oraz Żabnie.

Zadanie pod nazwą: Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 973 na odcinku od odc.120 km 0+029.55 do odc.120 km 0+487.26 polegająca na budowie lewostronnego chodnika w m. Ilkowice, gmina Żabno na długości 457.71m zostało dofinansowane w ramach Inicjatyw Samorządowych w kwocie 329 000,00 zł. Wartość całego zadania to: 653 064,28 zł.

 

     Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).