Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Bezpłatna pomoc psychologiczna / Безкоштовна психологічна допомога

17 maja, 2022
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Bezpłatna pomoc psychologiczna / Безкоштовна психологічна допомога

Ośrodek Pomocy Społecznej w Żabnie zachęca do skorzystania z bezpłatnej konsultacji psychologicznej dla  obywateli Ukrainy, którzy ze względu na trwający konflikt zbrojny na terytorium Ukrainy przebywają na terenie Gminy Żabno.

Terminy wizyt  zostaną ustalone indywidualnie po zgłoszeniu potrzeby w Ośrodku Pomocy Społecznej w Żabnie, przy ulicy Świętego Jana 3a, 33-240 Żabno,

telefon kontaktowy w języku polskim: 14 645 64 33

telefon kontaktowy w języku ukraińskim: 572 416 313

Безкоштовна психологічна допомога

Центр соціального захисту у Жабно закликає людей скористатися безкоштовною психологічною консультацією для громадян України, які перебувають на території ґміни Жабно у зв’язку з триваючим збройним конфліктом на території України.

Дати відвідувань будуть узгоджені в індивідуальному порядку після повідомлення про потребу в Центрі соціального захисту в м. Жабно за адресою вулиця Święty Jana 3a, 33-240 Żabno,

контактний телефон польською мовою  14 645 64 33

контактний телефон українською мовою 572 416 313

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.