Sobota, 24 października 2020r. | Imieniny: Rafala, Marcina, Antoniego
Pokaż menu

Ankieta OPS

13 października, 2020
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Szanowni Mieszkańcy Gminy Żabno!

W związku z przygotowywaniem „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Żabno”, która będzie dokumentem wyznaczającym kierunki rozwoju Naszej Gminy na kolejne lata w zakresie rozwiązywania problemów społecznych zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, która pomoże w opracowaniu Diagnozy sytuacji społecznej.

Ankieta ma charakter anonimowy.

Wypełnioną ankietę można przesłać na adres e – mail Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabnie ops@zabno.pl lub wydrukować, wypełnić i złożyć w siedzibie Ośrodka przy ulicy Świętego Jana 3a.

Wypełnione ankiety prosimy składać do dnia 22 października 2020 r.

Ankietę można pobrać również ze strony https://ops.zabno.pl/ a także jest ona dostępna w Ośrodku Pomocy Społecznej w Żabnie.

 

ANKIETA
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).