Czwartek, 1 października 2020r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy

08 września, 2020
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza ogłasza nabór do drużyn młodzieżowych. Do udziału w Dniu Talentu zapraszamy dzieci w wieku od

11 - 4 lat.
Najmłodsze drużyny młodzieżowe Bruk-Bet Termalica Nieciecza uczestniczą w projekcie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich Polskiego Związku
Piłki Nożnej i zostały wyróżnione najwyższą Złotą Gwiazdką oznaczającą wysoki standard pracy trenerów oraz doskonałe warunki do rozwoju dla
zawodników.
Wszyscy kandydaci będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie i zapisać się do drużyn młodzieżowych Słoni.

Każdy z uczestników treningu wygrywa bilet dla siebie i opiekuna na mecz Fortuna 1 Ligi oraz nagrodę niespodziankę!
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci kochające ruch i aktywność fizyczną do sprawdzenia swoich umiejętności.
12 września na miejscu czekać na Was będą uśmiechnięci trenerzy Bruk- Bet Termalica Nieciecza, którzy w trakcie trwających zajęć sprawdzą
Wasze umiejętności piłkarskie oraz z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.
Rozpocznij swoją przygodę z piłką nożną w Akademii Bruk-Bet Termalica!
Rodziców zawodników zainteresowanych udziałem w wydarzeniu i dołączeniem do drużyn młodzieżowych „Słoni” prosimy o wypełnienie
formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz naboru do drużyn młodzieżowych Bruk-Bet Termalica Nieciecza u Trenera Dawida Krupy  tel.
726 406 723.

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.