Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Absolutorium dla burmistrza

05 czerwca, 2020
Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Fontanna na rynku w Żabnie / Kroton / Wikipedia / CC BY-SA 3.0
Wczoraj odbyła się sesja Rady Miejskiej w Żabnie. Wśród punktów obrad znalazły się rozpatrzenie Raportu o stanie gminy za 2019 r. oraz rozpatrzenie sprawozdania z wykonania budżetu i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium.

Raport o stanie gminy to dokument, który zobowiązuje samorząd do podsumowania swoich działań w minionym roku. Do Raportu można było zgłaszać również swoje uwagi. Jego finalna wersja została przyjęta przez Radę Miejską na wczorajszej sesji. Podczas obrad przyjęto również sprawozdania z wykonania budżetu za 2019 rok, a burmistrz Żabna Marta Herduś, otrzymała absolutorium.

Sesję Rady Miejskiej z dnia 4.06.2020 r. można obejrzeć na kanale youtube (link: https://www.youtube.com/watch?v=CcME3w1Jo_A )

Porządek obrad i wyniki głosowań XVII Sesji Rady Miejskiej (link: http://www.zabno.esesja.pl/posiedzenie/c217bc87-5350-4
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).