Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

A może przy okazji wyborów zawalczyć o doposażenie struktur naszych jednostek OSP w nowy samochód?

25 czerwca, 2020

Jest na to szansa, bo MSWiA ogłosiło pro- frekwencyjną inicjatywę. W każdym województwie gmina do 20 tys. mieszkańców z największym odsetkiem osób głosujących otrzyma wóz strażacki. Jest o co walczyć, bo koszt jednego samochodu na cele OSP to ok 800 tys. złotych.

Zatem zachęcamy do czynnego uczestnictwa w niedzielnych wyborach.

Więcej o akcji: https://www.gov.pl/web/mswia/bitwa-o-wozy--mswia-sfinansuje-wozy-strazackie-dla-gmin-o-najwyzszej-frekwencji-wyborczej?fbclid=IwAR34n_c0O6rpxCeY74hXV1_GRDnqqPJLVempbnQUXGcIsTf6tJCWPgm5Z3E

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.