Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

15 czerwca rozpoczął się nabór na rachmistrzów w Powszechnym Spisie Rolnym 2020

16 czerwca, 2020
15 czerwca rozpoczął się nabór na rachmistrzów w Powszechnym Spisie Rolnym 2020. Postępowanie potrwa do 8 lipca. Chętni powinni zgłaszać się do właściwego urzędu gminy. Gminy zaś zostały zobowiązane do przekazywania informacji o naborze.

  • Od 15 czerwca do 8 lipca 2020 r. będzie trwać nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych.

  • Zgodnie z ustawą o spisie rolnym, gminny komisarz spisowy (wójt, burmistrz, prezydent miasta) upowszechnia informację o otwartym i konkurencyjnym naborze kandydatów na rachmistrzów terenowych w miejscu powszechnie dostępnym w siedzibie urzędu gminy lub w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej urzędu gminy.
  • Rachmistrzowie musza być pełnoletni, przejść szkolenia i egzamin, a za ich prace należy im się wynagrodzenie.

Więcej o organizacji spisu: https://www.portalsamorzadowy.pl/praca/wymagania-i-wynagrodzenia-ruszyl-nabor-na-rachmistrzow-spisowych,190274.html

 
Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).