Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

11. Dni Żabna przeszły do historii

08 sierpnia, 2022

Kombii, Krzysztof K.A.S.A. Kasowski i Studio Accantus to znani artyści, którzy wystąpili na tegorocznych Dniach Żabna. Impreza zorganizowana przez Gminne Centrum Kultury pod patronatem Burmistrza Żabna przyciągnęła tłumy widzów. Na scenie przy hali sportowej zaprezentowali się także laureaci tegorocznego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej RECHOTek oraz zespół Non Troppo działający przy firmie Bruk-Bet w Niecieczy pod kierunkiem Jana Sanka.

Atrakcji w tym dniu nie brakowało. Były: pokazy taneczne Szkoły Tańca Latino w Żabnie, animacje dla dzieci i specjalna strefa zabaw dla nich, różnorodne stoiska, nie tylko handlowe i gastronomiczne, ale  i takie oferujące lokalne i rękodzielnicze produkty. Dużym zainteresowaniem cieszył się również wiatrakowiec, stoisko Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Tarnowie i Siemachy Spot Odporyszów.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tegorocznych Dni Żabna: Zespołowi Szkół Ponadpodstawowych w Żabnie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Żabnie, Miejsko-Gminnemu Zakładowi Gospodarki Komunalnej, Gminnemu Przedsiębiorstwu Kanalizacyjnemu w Niedomicach oraz Klubowi Sportowemu MLKS POLAN Żabno. Dziękujemy także za udostępnienie parkingów firmom: Groszek Żabno ul. Jagiełły, Galeria Żabno i Biedronka.

Gmina Żabno
Żabno – gmina miejsko-wiejska w powiecie tarnowskim (woj. małopolskie). Gmina stanowi 7,4% powierzchni powiatu.