Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Tarnów na interaktywnej mapie National Geographic!

01 października, 2021
Tarnów na interaktywnej mapie National Geographic!

Akcja #jesttyledoodkrycia kanału National Geographic zawitała w Tarnowie! Odkrywcy miejskiej edycji akcji, raper Vienio i fotograf Filip Springer, odwiedzili miasto w poszukiwaniu jego nieoczywistych obliczy i atrakcji. Ich odkrycia z tarnowskich ulic trafiły na interaktywną mapę National Geographic www.jesttyledoodkrycia.pl. Zobacz, które miejsca znalazły się na mapie i spójrz na Tarnów oczami flanera!

O tym, jak wiele sekretów skrywają nawet najsłynniejsze metropolie, widzowie National Geographic mogą przekonać się w nowym cyklu programów o miastach. W każdą środę i czwartek od godz. 21.00 na kanale oglądać można premierowe serie „Mistrzowska Architektura” oraz „Pomysł na miasto”, które zabierają widzów w niezwykłą wyprawę m.in. przez ulice Sydney, Neapolu czy Seatle.

Wraz z nowym cyklem programów ruszyła też miejska edycja akcji #jesttyledoodkrycia, w ramach której dwaj niepowtarzalni w swoim stylu odkrywcy, Filip Springer i Vienio, zachęcają do uprawiania flaneringu – czyli sztuki gubienia się w mieście. Wszystkie miejskie eskapady relacjonowali na swoich instagramowych profilach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).