Wtorek, 1 grudnia 2020r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

21 listopada, 2020

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom, którzy realizują zadania pomocy społecznej, troszczą się o rozwój społeczny, pomagają potrzebującym i przeciwdziałają wykluczeniu społecznemu.

Niech nigdy nie braknie Państwu siły, miłości i serdeczności w relacjach z podopiecznymi, a dobro, które każdego dnia wyświadczacie, niech powraca do Was i staje się motorem napędowym do jeszcze ofiarniejszej pracy na rzecz drugiego człowieka.

Burmistrz Wojnicza
Tadeusz Bąk

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.