Wtorek, 1 grudnia 2020r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

21 listopada, 2020

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom, którzy realizują zadania pomocy społecznej, troszczą się o rozwój społeczny, pomagają potrzebującym i przeciwdziałają wykluczeniu społecznemu.

Niech nigdy nie braknie Państwu siły, miłości i serdeczności w relacjach z podopiecznymi, a dobro, które każdego dnia wyświadczacie, niech powraca do Was i staje się motorem napędowym do jeszcze ofiarniejszej pracy na rzecz drugiego człowieka.

Burmistrz Wojnicza
Tadeusz Bąk
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).