Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Zmiana harmonogramu wyjazdów do programu „Już pływam” edycja 2023

09 listopada, 2023

HARMONOGRAM wyjazdów do programu „Już pływam” edycja 2023 – Gmina Wojnicz, 06 października 2023 r. – 15 grudnia 2023 r. (3 grupy x 15 osób, 3 opiekunów).

Odjazd autobusu z parkingu przy Kościele pw. Św. Wawrzyńca w Wojniczu – godz. 16:30

Powrót autobusu z krytej pływalni TOSIR Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji na parking przy Kościele pw. Św. Wawrzyńca w Wojniczu godz.  20:00

Do pobrania:

Logo MałopolskaLogo Małopolska

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.