Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Zmarł Tadeusz Kurek, były wieloletni sołtys Więckowic oraz radny Rady Miejskiej

24 maja, 2024

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Tadeusza Kurka. W imieniu własnym, Radnych Rady Miejskiej w Wojniczu oraz pracowników Urzędu Miejskiego składam najgłębsze wyrazy żalu i współczucia oraz słowa otuchy i kondolencje dla Pani Joanny Zając Skarbnika Gminy Wojnicz z powodu śmierci Taty. Wyrazy głębokiego współczucia i żalu składamy również Rodzinie i bliskim.

Odszedł człowiek mocno zasłużony dla gminy Wojnicz. Był wieloletnim sołtysem Więckowic oraz radny Rady Miejskiej przez pięć kadencji, a w pamięci mieszkańców zapisał się jako osoba mocno zaangażowana w sprawy wsi i wrażliwa na ludzkie problemy. Miał 79 lat.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).