Wtorek, 28 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Sykstusa, Jana
Pokaż menu

Zapisy na zimowisko

06 grudnia, 2022
Google Maps Google Maps

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Wojniczu zaprasza na zimowisko, organizowane dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat zamieszkałych na terenie Gminy Wojnicz. Zimowisko odbędzie się w dniach od 30.01.2023r. – 03.02.2023r. w Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Wojniczu,   przy ul. Szkolnej 10.
Zapisy do dnia 16.12.2022r. poprzez złożenie karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Wojniczu ul. Szkolna 10,
w godzinach pracy sekretariatu ( 8.00 – 15.00 ). Zgłoszenia przyjmowane będą tylko w wersji papierowej, decyduje kolejność zgłoszeń (liczba miejsc ograniczona).
Przewidywana odpłatność za jedno dziecko: 250,00 zł.
Informacja o dokonywaniu wpłat zostanie przekazana zakwalifikowanym uczestnikom po zamknięciu rekrutacji.

Organizatorzy zapewniają opiekę uczniów w godz. 7:00 – 16:00 śniadanie, obiad, podwieczorek oraz atrakcyjny program min.  kręgle, kino, warsztaty z muzeum, warsztaty plastyczne, gry i zabawy rekreacyjne, udział w zabawie karnawałowej, wycieczki krajoznawcze, zabawy i konkursy.
Organizatorzy nie zapewniają dowozu.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).