Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Zadbaj o bezpieczeństwo – wygraj hulajnogę!

13 października, 2021

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników urodzone
w latach 2007 – 2015 (przynajmniej jeden z rodziców/opiekunów prawnych jest ubezpieczony w KRUS) do udziału w kursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.

Kurs przybliża zagrożenia wypadkowe pojawiające się w gospodarstwach rolnych i ucząc właściwych zachowań daje szansę na wygranie jednej ze 100 hulajnóg.

Chcąc wziąć udział w losowaniu nagród należy zrealizować kurs dostępny na stronie prewencja.krus.gov.pl i rozwiązać test końcowy. Pobrany certyfikat ukończenia kursu oraz wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy przesłać do 31 października 2021 r.  pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: hulajnoga(at)krus.gov.pl
z dopiskiem/w tytule:  „Kurs e-learningowy dla dzieci”.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: www.krus.gov.pl

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.