Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Zaawansowany etap prac na ulicy Reymonta

28 maja, 2020

Cały czas realizowane są prace przy remoncie ulicy Reymonta w Wojniczu, które potrwają do końca czerwca.

Rozpoczął się zaawansowany etap prac remontowych na ulicy Reymonta w Wojniczu, które zgodnie z umową potrwają do końca czerwca. W ramach inwestycji wyremontowany zostanie prawie kilometr drogi gminnej.

Przypomnijmy, że koszty prac w 70% pokryte zostaną z dofinansowania otrzymanego w ramach Funduszu Dróg Samorządowych, a sama inwestycja przyczyni się do poprawy stanu technicznego i unowocześnienia infrastruktury drogowej w gminie, i tym samym umożliwi mieszkańcom bezpieczny i łatwiejszy dojazdu do posesji.

fot. UM Wojnicz
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).