Wtorek, 5 grudnia 2023r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

XLIV sesja nadzwyczajna Rady Miejskiej w Wojniczu – 21 marca

17 marca, 2023
Google Maps Google Maps

Obrady XLIV sesji nadzwyczajnej Rady Miejskiej w Wojniczu odbędą się 21 marca br. (wtorek) w Domu Grodzkim w Wojniczu i rozpoczną się o godz. 9.00.

Proponowany porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji.
 2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
 3. Przyjęcie porządku obrad.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Wojnicz.
 5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Wojnicz na 2023 rok.                     
 6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały nr XLIII/493/2023 Rady Miejskiej w Wojniczu z dnia 27 lutego 2023 r. w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowej dla mieszkańców ze środków budżetu Gminy Wojnicz na działania związane z ochroną środowiska tj. wymiana starych pieców, kotłów węglowych c.o. na nowe piece gazowe, pellet oraz pompy ciepła.                   
 7. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Wojnicza.     
 8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie spółki KZN SIM TARNÓW spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.                                                              
 9. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia wniosku o wsparcie za środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na sfinansowanie objęcia udziałów w tworzonej Społecznej Inicjatywie Mieszkaniowej.                                                 
 10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia sprzeciwu wobec ataków na Świętego Jana Pawła II.   
 11. Zamknięcie obrad sesji.Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).