Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

Wyjedź za darmo do Hannoveru na targi Twenty2X – NABÓR DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

13 stycznia, 2022
Google Maps Google Maps

Do 31 stycznia 2022 r. przedsiębiorcy zainteresowani BEZPŁATNYM udziałem w targach „Twenty2X” w Hannoverze w Niemczech, mogą składać dokumenty rekrutacyjne za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres bbm@umt.tarnow.pl lub papierowo w biurze Projektu, mieszczącym się w siedzibie Tarnowskiego Centrum Przedsiębiorczości, przy ul. Wałowej 10, pok. 1 w Tarnowie.

Trzy dni, dwie hale i trzy sceny – TWENTY2X to wystąpienia specjalistów ze szczególnym naciskiem na rozwiązania digitalizacyjne opracowane przez MŚP dla MŚP.

Przegląd najnowszych trendów i technologii, dialog z ludźmi o podobnych poglądach, rozwiązania, które pomogą unowocześnić modele biznesowe, to tylko niektóre korzyści jakie niesie za sobą udział w tym wydarzeniu. Szeroki zasięg tematyczny wydarzenia oferuje możliwość poznania kluczowych zagadnień, które mają dziś wpływ na rozwój firm sektora MŚP.

W ramach realizacji projektu, dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, przedsiębiorcy którzy przejdą proces rekrutacji wezmą udział w misji gospodarczej nieodpłatnie. Wszelkie koszty, związane z logistyką, wyżywieniem, noclegami, przelotem, tłumaczeniem, wydrukiem materiałów promocyjnych, pokrywane są w ramach projektu, przez Urząd Miasta Tarnowa.

W ramach wyjazdu zapewniamy bezpłatnie:

• Pobyt w Niemczech w terminie 21.03.2022 r.- 25.03.2022 r.;
  • Przelot samolotem z Krakowa do Niemiec i z powrotem;
  • Transport na miejscu, podczas całego pobytu;
  • Udział w Targach TWENTY2X 2022;
  • Pełne wyżywienie;
  • Zakwaterowanie w minimum 3 gwiazdkowym Hotelu;
  • Wydruk folderów promocyjnych;
  • Opiekę koordynatora wyjazdu;
  • Tłumacza j. niemieckiego;
  • Ubezpieczenie podczas wyjazdu.

Ofertę kierujemy do przedstawicieli małopolskich przedsiębiorstw
MŚP, reprezentujących branże:

•  IT;
  • Design;
  • Social media;
  • Grafika;
  • Reklama;
  • Marketing (agencje);
  • Tworzenie stron internetowych;
  • Programowanie;
  • Sprzęt komputerowy;
  • Software;
  • Aplikacje mobilne;
  • Sztuczna inteligencja;
  • Startupy.

Szczegółowe informacje wraz z dokumentami rekrutacyjnymi znajdują się w
linku poniżej:

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.