Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Wybory Sołtysów, Członków Rad Sołeckich, Przewodniczącego oraz Członków Zarządu Miasta Wojnicz

25 maja, 2020

Burmistrz Wojnicza informuje, że w związku z upływem kadencji organów jednostek pomocniczych (Sołectw i Miasta Wojnicz) w dniu 28 czerwca 2020 r. (niedziela) odbędą się wybory Sołtysów, Członków Rad Sołeckich w gminie Wojnicz oraz Przewodniczącego i Członków Zarządu Miasta Wojnicza w godzinach od 08:00 do 17:00.

Podany wyżej termin wyborów może ulec zmianie, dlatego prosimy, aby na bieżąco śledzić  informacje pojawiające się na stronie urzędu oraz na tablicach ogłoszeń znajdujących się na terenie gminy.

Informacja o powołaniu składu Sołeckiej Komisji Wyborczej oraz o jej siedzibie podana zostanie do dnia  1 czerwca 2020 r.

Szczegółowe informacje dotyczące wyborów dostępne są tutaj.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).