Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

W Wielkiej Wsi powstaje wiata plenerowa dla mieszkańców

26 maja, 2020

Już niedługo mieszkańcy Wielkiej Wsi będą mogli korzystać z wiaty plenerowej. Nowa inwestycja posłuży do organizowania okazjonalnych wydarzeń rekreacyjnych i kulturalnych.

Dobiegają końca prace związane z budową wiaty plenerowej w Wielkiej Wsi, która przeznaczona będzie do organizowania okazjonalnych wydarzeń rekreacyjnych i kulturalnych dla mieszkańców. Inwestycja realizowana jest obok budynku Wiejskiego Domu Kultury i zakłada budowę drewnianej wiaty wolnostojącej o wymiarach ok. 10 m na 8 m z pokryciem dachowym.   

Druga podobna wiata powstanie w Łoponiu, gdzie niedawno rozpoczęła się jej budowa.

Obydwie inwestycje zostaną sfinansowane ze środków gminnych.

Fot. UM Wojnicz
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).