Piątek, 6 sierpnia 2021r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana
Pokaż menu

W Łoponiu powstanie boisko wielofunkcyjne

22 czerwca, 2021
W Łoponiu powstanie boisko wielofunkcyjne

Samorząd Województwa Małopolskiego podjął decyzję o przyznaniu Gminie Wojnicz dofinansowania na realizację inwestycji rekreacyjno – sportowej w ramach z programu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa – MIRS”.

W ramach niniejszego dofinansowania przeprowadzona zostanie rozbudowa boiska szkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Łoponiu.

Dzięki realizacji inwestycji powstanie boisko wielofunkcyjne m. in. do piłki ręcznej, koszykówki i siatkówki. Cześć istniejącego ogrodzenia zostanie wymienione na nowe. Inwestycja zakłada również montaż ławek i  koszy na śmieci.

Wartość otrzymanego dofinansowania to 118 790,00 zł.
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).