Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

W gminie uczczono 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II

19 maja, 2020

Z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II Gminny Ośrodek Kultury w Wojniczu zorganizował akcję pt. „Zaśpiewajmy Ojcu Świętemu Barkę”, w której mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy  naszej gminy.

Jak informuje Dyrektor GOK w Wojniczu – Jarosław Bujak z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną planowany koncert z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II musiał zostać odwołany. W związku powyższym, aby uczcić tą wyjątkową rocznicę, pomimo panującej pandemii, pracownicy GOK-u postanowili zorganizować akcję skierowaną do wszystkich mieszkańców naszej gminy pt. „Zaśpiewajmy Ojcu Świętemu Barkę”.

Żeby wziąć udział w akcji należało nagrać filmik, na którym sami, z rodziną lub z przyjaciółmi śpiewamy  „Barkę” bez podkładu muzycznego i przesłać go do 13 maja na adres mailowy Gminnego Ośrodka Kultury w Wojniczu. Nadesłane filmiki zostały profesjonalnie zmontowane przez Pana Pawła Piszczka właściciela firmy HypertexFilm.

Zmontowaną całość można zobaczyć pod linkiem:
https://www.facebook.com/1769187340043152/videos/253265162580738/?__tn__=%2Cd%2CPR&eid=ARBFG3NkV5agpendm3xgbvYuJnUQJariqc4_R_AA-Btwo_cRlm65wdvRk-p_3AQ9UXkGFlevAoL_hrif
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).