Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

Upływa termin naboru kandydatów na rachmistrzów terenowych

02 lipca, 2020

Burmistrz Wojnicza – Gminny Komisarz Spisowy przypomina, iż w dniu 8 lipca br. upływa termin naboru kandydatów na rachmistrzów terenowych.

Poniżej szczegóły naboru:

Powszechny Spis Rolny 2020 – INFORMACJA O OTWARTYM I KONKURENCYJNYM NABORZE KANDYTATÓW NA RACHMISTRZÓW TERENOWYCH

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.