Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Trwają prace przy budowie kompleksu sportowego w Łukanowicach

21 września, 2022

W Łukanowicach powstaje boisko wielofunkcyjne oraz boisko do piłki nożnej wraz z infrastrukturą techniczną i placem zabaw.

Do tej pory wykonana została m. in: instalacja drenażu oraz podbudowa boiska. Na terenie obiektu układana jest również kostka brukowa. Kolejnym etapem prac będzie wykonanie nawierzchni boiska, oświetlenia oraz ogrodzenia.

Inwestycja realizowana jest za ponad 2,2 mln zł, z czego blisko 1,3 mln zł stanowi pozyskane dofinansowanie z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – Edycja 2021.

Fot. UM Wojnicz

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.