Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

TRWA WOJNICZ PHOTO PRINT

04 czerwca, 2020

 
Wojnickie Towarzystwo Fotograficzne Fotum zaprasza do wzięcia udziału w organizowanym przez nas po raz kolejny konkursie pt: ” 2nd Wojnicz Photo Print”.

 Jest to międzynarodowy konkurs fotograficzny, w którym uczestnicy nadsyłają swoje prace w formie odbitek fotograficznych lub wydruków.
Impreza posiada patronaty: FIAP, IAAP, ML, oraz oczywiście Fotoklubu RP. Na laureatów czeka 57 nagród – pełne zestawy medali i wstążek w/w organizacji, oraz medal WTF Fotum.
 
Ze względu na obecną sytuację globalną spowodowaną przez COVID 19 i prośby uczestników, wydłużyliśmy czas na zgłoszenia do konkursu do 30 czerwca 2020 r.
Pospieszcie się, jest jeszcze trochę czasu 😉
 
Więcej na: http://print.fotum.org/
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich członków społeczności fotograficznej z całego świata!Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).