Sobota, 31 października 2020r. | Imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa

Trawa głosowanie w projekcie pod biało- czerwoną

15 października, 2020

Gmina Wojnicz serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Pod Biało-Czerwoną”, która zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależy od mieszkańców.

Dziękujemy wszystkim za dotychczasowe zaangażowanie i oddane głosy w projekcie! To jednak jeszcze nie koniec głosowania. Aby wspomóc nas w projekcie pod biało- czerwoną mogą Państwo oddać swój głos poparcia.

Wystarczy wejść na stronę: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona

• kliknąć „dołącz”
  • następnie „oddaj głos poparcia”
  • w polu „wybierz miejscowość” wpisać „WOJNICZ”

Głosowanie trwa do 11 listopada br.

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.