Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny

Szkolenie dla wszystkich członków obwodowych komisji wyborczych

02 kwietnia, 2024
Google Maps Google Maps

Szkolenie dla wszystkich członków obwodowych komisji wyborczych odbędzie się w dniu 3 kwietnia 2024 r. o godz. 13.00 (środa) w Domu Grodzkim w Wojniczu i będzie prowadzone przez Urzędnika Wyborczego.

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.