Sobota, 19 września 2020r. | Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
Pokaż menu

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała informuje o organizowanym spotkaniu informacyjnym

05 sierpnia, 2020

LGD Dunajc – Biała informuje, iż w związku z ogłoszonymi naborami wniosków o przyznanie pomocy na operacje w zakresach podejmowanie działalności gospodarczej przez osoby z grup defaworyzowanych poza sektorem turystyki i czasu wolnego oraz zabytki poddane pracom konserwatorskim lub/i restauratorskim zorganizowane zostanie spotkanie informacyjne.

 

Podczas spotkania przedstawione zostaną m.in. warunki naboru, kryteria wyboru operacji, kwalifikowalność wydatków oraz prowadzone będą konsultacje na temat prawidłowego przygotowania, realizacji i rozliczania wniosków o przyznanie pomocy.

Spotkanie odbędzie się  w Wojniczu w dniu 18.08.2020r. o godz. 09:00  w Urzędzie Miejskim w Wojniczu na sali narad (Rynek 1, 32-830 Wojnicz)

Więcej informacji na stronie www.dunajecbiala.pl lub pod nr telefonu 14 665 37 37.”
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).