Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla

Spotkania informacyjne (konsultacyjne) dla beneficjentów Gminach z obszaru Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała

04 grudnia, 2023

”Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Spotkania informacyjne (konsultacyjne) dla beneficjentów
w Gminach z obszaru Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała informuje o organizowanych spotkaniach informacyjnych (konsultacyjne) dla beneficjentów w poszczególnych Gminach. Podczas spotkań przedstawione zostaną m.in. warunki naboru, kryteria wyboru operacji, kwalifikowalność wydatków oraz prowadzone będą konsultacje na temat prawidłowego przygotowania, realizacji i rozliczania wniosków o przyznanie pomocy.

Spotkania odbędą się zgodnie z poniższym harmonogramem:

Harmonogram spotkań informacyjnych (konsultacyjnych) dla beneficjentów
w Gminach z obszaru Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała
Gmina Data i godzina spotkania Miejsce spotkania
Wojnicz 07.12.2023 r. godz. 9:00-11:00 Dom Grodzki w Wojniczu ul. Długa 82 32-830 Wojnicz
Zakliczyn 07.12.2023 r. godz. 13:00-15:00 Pogórzańskie Biuro Festiwalowe ul. Rynek 15 32-840 Zakliczyn
Ciężkowice 08.12.2023 r. godz. 9:00-11:00 Muzeum Przyrodnicze im. Krystyny
i Włodzimierza Tomków w Ciężkowicach ul.  3-go Maja 34 33-190 Ciężkowice
Pleśna 08.12.2023 r. godz. 13:00-15:00 Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny Relaks w Łowczówku Łowczówek 63 33-171 Łowczówek

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na spotkania.

Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.