Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Sesja Rady Miejskiej w Wojniczu była inna, niż wszystkie dotychczas

29 kwietnia, 2020

Zwołana na dzień 28 kwietnia 2020 r. Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Wojniczu była inna, niż wszystkie dotychczas, z uwagi na obecną sytuację związaną z COVID-19.

Przed obradami Radni i przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Wojniczu poddali się badaniu temperatury ciała oraz założyli maseczki i rękawiczki ochronne. Na Sali obrad zadbano także o zachowanie odpowiedniego, nakazanego przepisami prawa, dystansu społecznego.

 
Gmina Wojnicz
Wojnicz – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim. Gmina stanowi 5,55% powierzchni powiatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).